Alberto Meda og Paolo Rizotta, loftlampe model Titania

Varenummer: 6226959
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

lberto Meda / Paolo Rizzatto for Luceplan, designet i 1995, pendel 'Titania' udført af aluminium, farveplader / baldakin m.m. medfølger, L. 70 cm. Fremstår m/ alm. brugsspor bl.a. enkelte ridser / falmet m.m.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 12:55:28
Showroom:   Odense, DK

2181283 25-06-2022 12:32:24 DKK 300