Alex Andersen, motiv med hus

Varenummer: 5874900
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Alex Andersen (1917-1998), motiv med hus, olie på plade, sign. Alex, 52x58 cm. (57x63 cm).

Auktionen afsluttes:  15-12-2020 12:10:02
Showroom:  Odense

31655 15-12-2020 11:56:58 DKK 300