Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Alex Andersen, motiv med hus
:
5874900
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Alex Andersen (1917-1998), motiv med hus, olie på plade, sign. Alex, 52x58 cm. (57x63 cm).
15-12-2020 12:10:02
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
31655
15-12-2020
11:56:58
300
Til toppen