Axel Bredsdorff. Blomstermotiv, olie på lærred

Varenummer: 5517735
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Axel Bredsdorff (1883-1947). Blomstermotiv, olie på lærred, sign. Axel Bredsdorff, dat. 1913. 49,5x41,5 cm(57,5x49,5 cm)

Auktionen afsluttes:  02-12-2019 16:02:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

429545 30-11-2019 20:08:34 DKK 300