Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Alex Steen, figurkompositioner (3)
:
5229867
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Alex Steen (1929-2004), figurkompositioner, indrammet litografi m.m, alle sign. 39x29 cm. (41x31 cm). 30x21 cm. (50,5x40 cm). 30x21 cm. (50,5x40,5 cm). (3)
03-02-2019 19:27:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1851237
03-02-2019
19:25:00
400
363845
01-02-2019
09:11:29
350
1593551
30-01-2019
15:50:19
300
Til toppen