Kategori  Vurdering

Alf Trier Hansen, kvindeportræt (cd)

Varenummer: 5061598
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.200
Alf Trier Hansen 1901-1952. Kvindeportræt, olie på plade, signeret og dateret 1947. H.27 x 22 cm (37 x 32 cm)

Auktionen afsluttes:  31-07-2018 19:23:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej