Alfred Gregers Rasmussen. Havneparti. cd

Varenummer: 5865140
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Alfred Gregers Rasmussen (1904-1994). Havneparti. Olie på plade. Sign. A. Gregers-Ras. 68 x 91 cm. (78 x 103 cm.)

Auktionen afsluttes:  13-12-2020 12:58:26
Showroom:  Helsingør

43202 11-12-2020 16:41:05 DKK 300