Alfred Harry Lilliendahl. Komposition (cd)

Varenummer: 5235816
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Alfred Harry Lilliendahl (1909-2009), Komposition, olie på lærred. Sign. samt dat. verso, Lilliendal - 71. Blændramme med udstillingsmærkat. 80 x 100 (83 x 103) cm. Fremstår med afskalninger, indramning med skævheder.

Auktionen afsluttes:  23-03-2019 19:16:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

39356 23-03-2019 18:53:28 DKK 1500