Alfred Harry Lilliendahll. Komposition cd

Varenummer: 5608406
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.000

Alfred Harry Lilliendahll (1909-2009). Komposition, olie på lærred, sign. og dat. Lilliendahll -90. 73x60 cm (78x64 cm)
Auktionen afsluttes:  07-04-2020 14:25:00