Alfred Jacobsen, 'Skovjacob' & Ubekendt kunstner, landskab m.m. (3)

Varenummer: 6173255
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Alfred Jacobsen, 'Skovjacob' (1865-1955) & Ubekendt kunstner, landskab m.m., olie på lærred / plade, alle sign. Mål med ramme 21,5x29,5 cm. 33x58 cm. Største med krakeleringer. (3)

Auktionen afsluttes:  13-03-2022 11:16:20
Showroom:   Odense, DK

1658759 09-03-2022 21:08:46 DKK 300