På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
1.500
Ubekendt kunstner, skovmotiv, olie på lærred, sign., 23x31 cm. (34x42 cm). Krakeleringer.
23-01-2019 20:12:00