Varenummer: 5166538
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, skovmotiv, olie på lærred, sign., 23x31 cm. (34x42 cm). Krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  23-01-2019 20:12:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej