Alfred Larsen cd. Olie på lærred

Varenummer: 5691786
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Alfred Larsen (1886-?). Gårdparti med høns. Sign. Alfred Larsen. Olie på lærred. 41 x 51 (59 x 68) cm.

Auktionen afsluttes:  26-07-2020 20:31:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

328478 26-07-2020 20:27:21 DKK 300