Alfred Larsen. Fjordparti med græssende køer

Varenummer: 6287286
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6301217
Alfred Larsen (1886-1942). Fjordparti med græssende køer. Olie på lærred. Sign. Alfred Larsen. 68 x 96 cm. (76 x 104). Trænger til overfladerens, afskalning, to lapper på bagsiden.
Auktionen afsluttes:  02-11-2022 14:28:04

2168815 31-10-2022 18:00:15 DKK 300