Alfred Larsen. Gårdeksteriør med kvinde og høns

Varenummer: 6082801
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6145510
Alfred Larsen (1886-?), Gårdeksteriør med kvinde og høns, olie på lærred. Sign. Alfred Larsen, 50 x 69 (68 x 88) cm.

Auktionen afsluttes:  05-01-2022 21:14:00
Showroom:  Nivå

1221271 02-01-2022 22:24:41 DKK 300