Kategori  Vurdering

Alfred Larsen, gårdeksteriører (2)

Varenummer: 5292347
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Alfred Larsen (1886-?), gårdeksteriører, olie på lærred, sign. Alfred Larsen, 70,5x100,5 cm. (86x116 cm). 48x66 cm. (65x83 cm)., begge med krakeleringer samt ene trænger til rens. (2)

Auktionen afsluttes:  18-04-2019 19:35:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

126705 18-04-2019 15:25:42 DKK 350
1252121 18-04-2019 12:26:03 DKK 300