Alfred Larsen. Gårdparti. Olie på lærred

Varenummer: 6092200
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Alfred Larsen (1886-1942). Gårdparti med strikkende kvinde. Olie på lærred. Sign. Alfred Larsen. 46 x 50,5 (63 x 67,5) cm.

Auktionen afsluttes:  03-10-2021 18:06:00
Showroom:  Herlev