Alfred Larsen. Vinterlandskab

Varenummer: 5700889
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Alfred Larsen ("Fidus-Larsen",1886-1942). Vinterlandskab. Olie på lærred. Sign. Alfred Larsen. 50 x 65 cm (65 x 80 cm).

Auktionen afsluttes:  25-07-2050 10:38:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej