Alfred Larsen. Vinterlandskab

Varenummer: 5700889
Vurdering: DKK < 1.000

Alfred Larsen ("Fidus-Larsen",1886-1942). Vinterlandskab. Olie på lærred. Sign. Alfred Larsen. 50 x 65 cm (65 x 80 cm).
Auktionen afsluttes:  06-12-2021 15:07:02
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej