Alfred Mohr. Olie på lærred

Varenummer: 5327067
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Alfred Mohr, 1900-tallet. Marine. Sign. AM. Olie på lærred. 50 x 71 (69 x 89) cm. Lærred med lille reparation.

Auktionen afsluttes:  15-05-2019 19:41:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1181528 14-05-2019 19:27:50 DKK 300