Allan Karms. Komposition, olie på lærred, cd

Varenummer: 6340084
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Allan Karms (1933-2021). Komposition, olie på lærred, signeret Allan Karms. 48 x 120 cm. (65 x 140 cm.)
Auktionen afsluttes:  19-02-2023 20:25:14

1075075 19-02-2023 20:22:00 DKK 350