Allan Karms, olie på lærred, byparti (cd)

Varenummer: 5745275
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Allan Karms, olie på lærred, byparti (f. 1933), olie på lærred. Sign. Karms. 60 x 80 cm (80 x 100).

Auktionen afsluttes:  05-09-2020 15:51:39
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1974239 05-09-2020 15:49:39 DKK 350
1907412 02-09-2020 17:43:14 DKK 300