Alliancering af 14 kt hvidguld, 0.07 ct
Vurdering:
1.200
Alliancering af 14 kt hvidguld prydet med syv indfattet brilliantslebet diamanter, på i alt 0.07 ct. Farve: Top Crystal (I). Klarhed: VS. Stemplet: 585, Kla. Ring str. 49 / 15,75 mm. Fremstår med brugsspor.
10-02-2023 18:28:46