Alliancering af 14 kt hvidguld, 0.07 ct

Varenummer: 6329133

Næste bud: DKK 900
Vurdering: DKK 1.200

Alliancering af 14 kt hvidguld prydet med syv indfattet brilliantslebet diamanter, på i alt 0.07 ct. Farve: Top Crystal (I). Klarhed: VS. Stemplet: 585, Kla. Ring str. 49 / 15,75 mm. Fremstår med brugsspor.

DKK 900
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 19:07:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej