Alliancering af 14 kt. hvidguld, i alt ca. 0,21 ct.

Varenummer: 6300457

Alliancering af 18 kt. hvidguld prydet med 23 mindre enkeltslebne diamanter i forløb, i alt ca. 0.21 ct. Ustemplet, lødighed verificeret ved syretest. Ringstr.: 53/ 17. Vægt: ca. 2,5 gr. Ringen fremstår med brugsspor.

Køb nu pris
DKK 1.850