Varenummer: 6300457

Alliancering af 18 kt. hvidguld prydet med 23 mindre enkeltslebne diamanter i forløb, i alt ca. 0.21 ct. Ustemplet, lødighed verificeret ved syretest. Ringstr.: 53/ 17. Vægt: ca. 2,5 gr. Ringen fremstår med brugsspor.
Varen afsluttes:  08-07-2023 14:10:00