Amariel Nordoy. Komposition. cd

Varenummer: 6257655
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000

Amariel Nordoy (1945-2022). Komposition. Olie på lærred. Sign.: 'Nordoy'. 67 x 75 (70 x 79) cm. (cd)
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 19:16:00