Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ancher Kjær 1906-1984 cd (3)
:
2040961
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Ancher Kjær. Olie på plade. Tre malerier. Alle sign. Ancher Kjær . To malerier, portrætter, à 13 x 13 ( 23 x 23 ) cm. Et maleri, kvinder ved bord, 21 x 17 ( 32 x 28 ) cm. (3)
09-11-2010 15:15:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
776117
09-11-2010
13:44:33
350
224550
07-11-2010
15:44:00
325
477566
02-11-2010
17:24:27
300
Til toppen