Ancher-Kjær, 20. årh. cd

Varenummer: 1688660
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ancher-Kjær. Fisker ved optrukne både, olie på lærred, sign. Ancher-Kjær, Skagen, 46 x 60 cm.

Auktionen afsluttes:  22-10-2009 13:54:00
Showroom:  Herlev