Anders Andersen-Lundby, landskab, vinter

Varenummer: 6378376
Vurdering: DKK 20.000

Anders Andersen-Lundby (1841-1923), landskab, vinter, olie på lærred, sign. A. Andersen-1871, 59x84 cm. (80x106 cm). Stedvise krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  10-06-2023 21:17:00