Kategori  Vurdering

Anders Brinch cd. ' Trapped Lizards' , olie på lærred

Varenummer: 5291710
Hammerslagspris: DKK 6.600
Vurdering: DKK 16.000
Anders Brinch (f. 1971). ' Trapped Lizards'. Olie på lærred. Sign. dateret og betitlet på bagside. Anders Brinch 2004. 200 x 160 cm.

Auktionen afsluttes:  16-05-2019 19:10:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1855233 16-05-2019 10:44:40 DKK 6600