Varenummer: 6266676
Vurdering: DKK 4.000

Anders Dyhr f. 1970, 'Herzarmee', akryl/olie på lærred, sign.i monogram, 80x100 cm. U.R.
Auktionen afsluttes:  26-10-2022 19:04:02