På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
Anders Dyhr f. 1970, 'Herzarmee', akryl/olie på lærred, sign.i monogram, 80x100 cm. U.R.
26-10-2022 19:04:02