Anders Hune, olie på lærred, Skagen (cd).

Varenummer: 5131968
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Anders Hune 1894-1968, olie på lærred, Skagen. Signeret AH. 31x38 cm. (38x45 cm.).

Auktionen afsluttes:  20-10-2018 18:16:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

491437 20-10-2018 07:52:58 DKK 300