Anders Lunde. Kompostition med vandværk fra Italien, olie på lærred

Varenummer: 6257318
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Anders Lunde (1809-1886). Kompostition med vandværk fra Italien, olie på lærred, sign. monogram samt betegnet på bagsiden A. Lunde. 46 x 67 cm (63 x 80 cm). Fremstår med mindre hul i lærred.

Auktionen afsluttes:  04-09-2022 18:36:00
Showroom:   Aalborg, DK