Anders Nyborg (cd). To kompositioner, akvarel og oliekridt på papir (2)

Varenummer: 6146649
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Anders Nyborg (1934-2020). To kompositioner, sign. Anders Nyborg. Akvarel og oliekridt på papir. 38 x 27 cm. Indrammet bag glas. (2)

Auktionen afsluttes:  18-01-2022 12:53:12
Showroom:   Nivå, DK