André des Fontaines. 'Les Meules', høstsceneri

Varenummer: 6308474

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 3.000

André des Fontaines (1869-1910). 'Les Meules', høstsceneri. Pastel på papir. Sign. A. des Fontaines Lysmål 26 x 39 cm. (42 x 55).
Proveniens: Kunsthandel Frans Buffa Amsterdam

Auktionen afsluttes:  09-02-2023 21:07:20