André Höy, cd. Landskab med figurer. Olie på lærred og plade. (2)

Varenummer: 5538276
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

André Höy 1900-tallet, cd. Landskab med figurer og landskab med figurer ved havet. Olie på lærred og olie på masonit. Begge sign. André Höy, det ene dateret 63 42 x 50 cm. (52 x 60 cm.) og 40 x 48 cm. (45 x 53 cm.). Et maleri med ridse. (2).

Auktionen afsluttes:  03-01-2020 19:37:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1023497 28-12-2019 14:28:19 DKK 300