Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Andreas Petersen for J. Svendstrups Møbelfabrik. Fritstående skrivebord af palisander
:
6199993
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.000
Andreas Petersen for J. Svendstrups Møbelfabrik. Fritstående skrivebord på tilspidsede ben, profileret bordplade fineret med palisander. Front med seks skuffer, bagside med tre rum, heraf et med nedfældelig klap. H. 73 L. 130 B. 71 cm. Fremstår med brugsspor, farvenuancer, tre skuffer med små finérafslag, forreste ben skæve.
08-08-2022 20:06:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2045898
08-08-2022
19:47:13
2000
Til toppen