Andrzej Danielski, træskulptur, ’Egg Chair’

Varenummer: 5577286

Næste bud: EUR 40
DKK 298
Vurdering: EUR 1.000
DKK 7.450
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Andrzej Danielski, træskulptur, ’Egg Chair’, unika, håndlavet af mahognitræ, signeret og dateret på bagsiden: 'A.D. 2019'.
Mål ca.: H. 14 cm, B. 13 cm, D. 11 cm.

Auktionen afsluttes:  05-04-2020 20:08:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße