Andrzej Danielski, træskulptur, ’Egg Chair’

Varenummer: 5577286
Hammerslagspris: EUR 350
DKK 2.608
Vurdering: EUR 800
DKK 5.960

Andrzej Danielski, træskulptur, ’Egg Chair’, unika, håndlavet af mahognitræ, signeret og dateret på bagsiden: 'A.D. 2019'.
Mål ca.: H. 14 cm, B. 13 cm, D. 11 cm.
Auktionen afsluttes:  14-09-2020 19:19:00