Anna Klindt Sørensen. Interiør fra 'Grafisk Skole' (cd)

Varenummer: 6382778

Anna Klindt Sørensen (1899-1985). Litografi, I/III. Interi�r fra 'Grafisk Skole'. Sign. Anna Klindt Sørensen. 32 x 47 cm (37 x 52 cm).
Varen afsluttes:  20-08-2050 11:28:00