Kategori  Vurdering

Anne Grethe Grosell. Parti fra Lønstrup. cd.

Varenummer: 5367927
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Anne Margrethe Grosell (1909-1999), Parti fra Lønstrup, olie på lærred. Sign. 68 x 87 (80 x 95) cm.

Auktionen afsluttes:  12-07-2019 17:25:00