Anne Margrethe Grosell 1909-1999 cd

Varenummer: 2050593
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Anne Margrethe Grossell: Kvæg i bakket landskab. Sign. Olie på masonit. 31 x 38 cm /47 x 54 cm).

Auktionen afsluttes:  15-11-2010 13:53:00
Showroom:  Roskilde

491437 09-11-2010 08:10:30 DKK 300