Kategori  Vurdering

Ane Marie Hansen. Interiør, olie på lærred

Varenummer: 5461834

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ane Marie Hansen (1852-1941). Interiør fra almuehjem med person, olie på lærred, sign. AMH, dat. 1916. 44x53 cm(60x69cm). Fremstår med reparationer.

Auktionen afsluttes:  18-10-2019 15:37:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen