Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ane Marie Hansen. Interiør, olie på lærred
:
5461834
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Ane Marie Hansen (1852-1941). Interiør fra almuehjem med person, olie på lærred, sign. AMH, dat. 1916. 44x53 cm(60x69cm). Fremstår med reparationer.
30-10-2019 14:08:36
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1516148
30-10-2019
14:05:40
300
Til toppen