Anne Torpe. Komposition. cd

Varenummer: 6216385

Næste bud: DKK 8.000
Vurdering: DKK 12.000

Anne Torpe. f. 1981. Komposition. Olie på lærred. Sign. Anne Torpe på bagsiden. 110 x 110 cm. ( 114 x 114 cm.)

DKK 8.000
Auktionen afsluttes:  07-12-2022 13:46:16