Anne Torpe. Komposition. cd

Varenummer: 6216385
Hammerslagspris: DKK 8.000
Vurdering: DKK 12.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6321059
Anne Torpe. f. 1981. Komposition. Olie på lærred. Sign. Anne Torpe på bagsiden. 110 x 110 cm. ( 114 x 114 cm.)
Auktionen afsluttes:  19-12-2022 13:49:07

578916 19-12-2022 13:45:18 DKK 8000