Anne Vilsbøll. ' La Nature Classific', Mixed media.

Varenummer: 6219559
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Anne Vilsbøll, f. 1951. ' La Nature Classific', Mixed media på lærred, sign. Anne Vilsbøll 1990 på bagsiden sign, dat. og betitlet. 45 x 45 cm UR.

Auktionen afsluttes:  02-07-2022 18:49:00
Showroom:   Nivå, DK