På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Anne Vilsbøll. ' La Nature Classific', Mixed media cd
Vurdering:
Anne Vilsbøll, f. 1951. ' La Nature Classific', Mixed media på lærred, sign. Anne Vilsbøll 1990 på bagsiden sign, dat. og betitlet. 45 x 45 cm UR.
16-08-2022 20:46:00