Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Annemarie Illum. Komposition Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5465015
:
5454390
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Annemarie Illum (f. 1973). Komposition. Akryl på lærred. Sign. og dat. monogram 19. 80 x 60 cm (84 x 64 cm).
05-10-2019 19:51:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
206660
04-10-2019
21:28:32
350
1230026
04-10-2019
14:07:32
300
Til toppen