Annette Majgaard, 'Endangared Tiger', akryl på lærred

Varenummer: 6236764

Næste bud: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Annette Majgaard f. 1953. 'Endangared Tiger', akryl på lærred, signeret og dateret 2021. Mål: 100 x 100 cm (104 x104)

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 14:53:09
Showroom:   Næstved, DK