Anselm Reyle. Abstrakt komposition, Akryl på lærred (cd)

Varenummer: 6086275
Vurdering: DKK 400.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Anselm Reyle (f. 1970). Abstrakt komposition fra 2005, akryl på lærred. Signeret og dateret / verso. 225 x 190 cm. (cd)

Auktionen afsluttes:  14-10-2021 19:03:00
Showroom:  Aalborg