Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Antoine Klinkhamer. 'Åbenrå Fjord', 121 x 85 cm
:
6216985
Hammerslagspris
:
5.000
Vurdering
:
6.400
Antoine Klinkhamer (f.1952). 'Åbenrå Fjord'. Olie på lærred fra serien 'Nature', signeret Antonie Klinkhamer, 2021, 120 x 100 cm, UR.
Læs mere
her
07-11-2022 19:57:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
569319
07-11-2022
18:57:19
5000
Til toppen