Antoine Klinkhamer. 'Åbenrå Fjord', 121 x 85 cm

Varenummer: 6216985

Næste bud: DKK 5.000
Vurdering: DKK 6.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Antoine Klinkhamer (f.1952). 'Åbenrå Fjord'. Olie på lærred fra serien 'Nature', signeret Antonie Klinkhamer, 2021, 120 x 100 cm, UR.
Læs mere her

Auktionen afsluttes:  09-10-2022 20:46:25
Showroom:   Kolding, DK