Antoine Klinkhamer. 'Åkander', 70 x 110 cm
Vurdering:
5.200
Antoine Klinkhamer (f. 1952). 'Åkander', Olie på lærred fra serien 'Nature', signeret Antonie Klinkhamer, 2019, 70 x 110 cm, UR.
Læs mere her
07-03-2023 20:40:00