Antoine Klinkhamer. 'Åkander', 70 x 110 cm

Varenummer: 6216700
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 4.600
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Antoine Klinkhamer (f. 1952). 'Åkander', Olie på lærred fra serien 'Nature', signeret Antonie Klinkhamer, 2019, 70 x 110 cm, UR.
Læs mere her

Auktionen afsluttes:  07-07-2022 20:46:00
Showroom:   Kolding, DK