Anton Thorenfeldt 'Fra Saabyegnen Jylland' Sign. Olie på lærred

Varenummer: 5712901
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.000

Anton Thorenfeldt 1839-1907, 'Fra Saabyegnen Jylland' Sign monogram. Verso betegnet og dateret 1889. olie på lærred. 46x30 cm. (58x43 cm)
Auktionen afsluttes:  14-07-2020 19:21:00