Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Antonio Bonet, Juan Kurchan & Jorge Ferrari Hardoy for Cuero. Flagermusstol, cognacfarvet læder
:
6259524
Moms vare
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Antonio Bonet, Juan Kurchan & Jorge Ferrari Hardoy. Mariposa Butterfly Chair / Flagermusstol af cognacfarvet læder, stel af sortlakeret stål. Fremstillet hos Cuero, Sverige, med præget mærke / stempel herfra. H. 73 SH. 35 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser, pletter og løse syninger.
Proveniens: Nørrebro Teater
24-09-2022 15:00:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1914887
22-09-2022
23:50:54
2000
Til toppen