Arling Gade. Tre malerier (3)

Varenummer: 3113135
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK 1.000

Tre malerier: Arling Gade 1919 - 2011 cd. Fiskende dreng, Kone med kurv og mand med stok, olie på lærred, sign. Arling Gade. 50 x 40 - 66 x 81 cm. (3)
Auktionen afsluttes:  23-09-2013 14:54:38