Armbånd af 8 kt guld

Varenummer: 6293549

Næste bud: DKK 6.800
Vurdering: DKK 8.600

Armlænke af 8 kt. guld. Armlænke med "skjult lukke" L. 20 cm. B. ca. 16 mm. Vægt ca. 26,5 gram. Stemplet 333 samt mester. Fremstår med minimale brugsspor.

DKK 6.800
Auktionen afsluttes:  04-12-2022 19:47:07
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej